Szanowni Państwo

Informujemy, że oddział w Tarnobrzegu jest czynny w każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca.

Przypominamy jednocześnie, że naszych klientów przyjmujemy wyłącznie w uzgodnionych wcześniej terminach, najwyżej dwie osoby jednocześnie, w zasadach rygoru sanitarnego.

Prosimy o telefoniczne umawianie się na określony termin.

Zachęcamy również do składania zamówień drogą telefoniczną lub e-mailową.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia.

Szanowni Państwo,

Wszystkie nasze oddziały są czynne, aczkolwiek pracują z zachowaniem pewnych ograniczeń. Bardzo prosimy o przestrzegania zasad, które zapewnią bezpieczeństwo zdrowotne Państwu, jak i naszym pracownikom.

 1. Oddziały czynne są w dotychczasowych godzinach pracy. Tarnobrzeg pracuje jak dotychczas, również w 3 pierwsze soboty miesiąca.
 2. Wizytę osobistą w oddziale należy umówić telefonicznie na określoną godzinę.
  3. W oddziale może przebywać najwyżej dwóch interesantów jednocześnie.
  4. Klienci muszą nosić maseczki ochronne i rękawiczki.
  5. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, w tym: przestrzegania wymogu minimalnych odległości między osobami (2 metry), częstego mycia rąk, stosowania płynów dezynfekujących, dostosowania się do zaleceń pracowników oddziałów.
  6. Cały czas prowadzimy sprzedaż przez kanały komunikacji zdalnej jak telefon i e-mail, przy wysyłce towaru kurierem. Jeśli to możliwe, zachęcamy do komunikacji zdalnej, bezpieczniejszej w obecnej sytuacji.
  7. Powyższe zasady obowiązują do odwołania. Czas obowiązywania i zakres ograniczeń zależy od rozwoju sytuacji epidemicznej i decyzji władz centralnych.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę ZOL-Tarnobrzeg. Mamy nadzieję, że odświeżony wygląd strony spotka się z Państwa uznaniem, a korzystanie z niej będzie jeszcze przyjemniejsze.